חוזרים לטעם של פעם!

להזמנות ופרטים נוספים

להזמנות:
03-9530300

מאפים שמרים מתוקים

מאפים מתוקים

ההתפתחות של תחום האפייה והבישול, מתרחשת בקצב מסחרר. בשנים האחרונות אנו עדים על מודעות לאוכל בריא בקרה אנשים רבים, אך בכל זאת אין אנו מוותרים על מאפים מתוקים. יש שאוהבים אותם מבצק שמרים או כזה שדומה לבצק עלים אך המאפים עצמם הם פריכים או נימוחים מה שמקנה להם מרקם אוורירי כגון מאפים מסוג: רוגלך, קרואסון, עוגות , עוגיות ועוד. לא אחת עברתם ברחוב וריח מיוחד של מאפה חם עם שוקולד או ווניל, גרם לכם לעצור ולרכוש מאפים חמים שימתיקו לכם את היום.

האמת היא שלא כולם מזמינים מאפים כאלה מקונדיטוריות, אך דווקא מקונדיטוריות אלה הטעם מצויין. זו הסיבה שניתן לרכוש היום מאפים מתוקים של קונדיטוריות ידועות אשר מציעות מגוון מאפים טריים ואף מאפים קפואים אשר תוכלו להכניס לתנור ובתוך זמן קצר יהיו לכם מאפים מתוקים טעימים במיוחד לאחר בני משפחה או חברים.

מאפים מתוקים

אפיית מתוקים עם המאפה הצרפתי

 

בישראל, קיימות המון קונדיטוריות, הישראלים גדלו על הבורקס, הוא המאפה המוכר ביותר בישראל לאחר מכן נכנסו עוגות וסוגים רבים של מאפים מתוקים  או מאפים צרפתים שהגיעו מחו"ל כמו קראוסון, גביניות ועוד. כאשר אתם נכנסים לבית מאפה שבו מוכרים מוצרי מאפה, תחושו מיד בהבדל. ההרגשה של אפייה ביתית מורגש, בניחוח, הטעם והאווירה. גם מוצרי מאפה קפואים, תוכלו לרכוש באחת מהרשתות הגדולות בארץ אך הטעם האמיתי של מאפה מתוק תוכלו להשיג רק בחברת המאפה הצרפתי שנוסדה בשנת 1998 ומעסיקה כ-160 עובדים בשלושה מפעלים בראשל"צ. המאפה הצרפתי שמה דגש על איכות, טעם ושירות מנצחים.

רוגלאך מתוק

להקל על החיים עם מאפים קפואים ומתוקים

למי יש זמן להכין מאפים מתוקים? סדר היום הלחוץ ושעות רבות בעבודה, גרמו לנשים לרכוש יותר מאפים קפואים מלוחים או מתוקים, כך שיוכלו להקל על חייהם בבית. זו הסיבה כי נשים רבות כאשר הן יוצאות לקניות במרכולים, הן מציינות לעצמן ברשימת הקניות מאפים קפואים. גם לילדים רבה יותר נוח לחמם את המאפים כאשר הם זמינים וטעימים, כאשר הן נמצאות בעבודה, מה שמקל עליהן המון.

 אם הכנתן ארוחת ערב והזמנתן אורחים, אך לא הספקתן להכין עוגה, לא נורא! תוכלו לרכוש עוגות מדהימות באפייה ביתית או מאפים מתוקים כמו סופגניות לחג חנוכה הבא עלינו לטובה, מאפינס, עוגות קראנץ',  עוגות גבינה עשירות ועוד.

חברת המאפה הצרפתי, מקיימת הליך קבוע של פיתוח מוצרים חדשים בהכוונה של השפים ובשיתוף של טכנולוג המזון ועובדי החברה. כל מוצר, היוצא לשוק רק לאחר שעבר תהליך מקצועי של מחקר ופיתוח. המאפים השונים של חברת המאפה הצרפתי, הינם בהשגחת הרב משה יהודה לייב לנדא, בהשגחת חוג חתם סופר בני ברק ובנוסף, גם בהשגחת המהדרין של הרבנות בראשון לציון.  לכן תוכלו להיות בטוחים כי אתם מזמינים מוצר טעים וגם כשר.

אופן אפיית מאפים מתוקים

חוזרים לטעם של פעם!

להזמנות ופרטים נוספים