חוזרים לטעם של פעם!

להזמנות ופרטים נוספים

להזמנות:
03-9530300

איך בוחרים מאפים מתוקים?

ניתן למצוא סוגים מגוונים של מאפים מתוקים. מתוקים אלה, אינם מקור לפחמימות כי אם לאירועים מיוחדים.

בכל תרבות, ניתן למצוא סוגים מגוונים של מאפים מתוקים. מתוקים אלה, אינם מקור לפחמימות כי אם לאירועים מיוחדים. למשל הקרואסון הצרפתי, הבורקס שהגיע אלינו מהבלקן ועוד. ניתן למצוא בצק פריך, בצק פילו, בצק עלים, בצק פילאס ועוד. מאפים אלה, ממולאים בכל מיני מילויים כגון: שוקולד, גבינות מתוקות למאפים מתוקים ואילו גבינות מלוחות למאפים מלוחים. את בצק העלים, ניתן לראות במילוי תפוחים, אם בבצק הפריך כמו השטרודל האוסטרי המוכר.

עקרות בית רבות, אוספות מתכונים שונים לגיוון של מאפים מתוקים, כך שהמאכלים שלהן יהיו מיוחדים ומקוריים ולבטח טעימים לאירוח. יש לציין, כי לבצק העלים, יש המון שימושים ולכן, ניתן להכין ממנו סוגים רבים של מאפים. נשים רבות, במיוחד אלה שעובדות הרבה שעות בחוץ, מכינות להן באופן קבוע, בצק עלים במקרר, כך שיוכל להכין מהר, ארוחות ערב או מאכלים מיוחדים לאורחים המגיעים אליה בהפתעה או בהתראה של טווח קצר.

מאפים מתוקים

מאכלים מגוונים מבצק עלים

 

השימוש עם בצק עלים מוכן, מקל על עקרת הבית וחוסך לה המון עבודה. גם למי שמעוניינת לשמור על הגזרה או כאלה המעוניינים לשמור על הבריאות ולהימנע משומן רווי, כך שהיום ישנם סוגי בצק שאינם מכילים כמויות שומן גדולות וטעמם אינו נופל על טעמו של בצק עלים עם יותר שומן.ץ זוהי אלטרנטיבה בריאה יותר, מבלי להתפשר על הפריכות והטעם האהובים של מאפים המיוצרים מבצק עלים.  

בסיס רחב של מאפים מתוקים, ניתן להכין מסוגי בצק מוכנים שיש להפשיר מהמקרר, למלא, לגלגל, למרוח בחלמון ולהכניס לתנור. אין דרך קלה יותר מזו, להכין את המאפים שאתם רוכשים מהקונדיטוריות, רק שבהרבה פחות כסף וההנאה היא גדולה, כאשר אתם הם אלה שמכינים את מיני המאפה השונים ממוצרי בצק קפואים.

איך בוחרים מאפה מתוק?

בצקים מרודדים ומוכנים לשימוש

קצב החיים עולה בשנים האחרונות, ולכולנו יש פחות זמן פנוי עקב הקריירה, אך לכולנו יש גם בית לנהל וילדים לגדל. כדי להמשיך ולנהל מרקם חיים תקין ובעיקר טעים ישנן שיטות שונות שיקלו עליכם בהכנת מאפים ועוגות, כמו בצקים מרודדים, אשר ניתן לפנק בהם את בני הבית והאורחים כאשר מכינים מהם מאפים. אומנם במדובר במוצרי מאפה קפואים אך הטעם שלהם מענג ומרקם פריך כאילו הם נקנו זה עתה מהקונדטוריה. כמובן שניתן לבחור ולהתאים את סוגי הבצק לפי הטעם והדרישה של בני הבית. זמן ההכנה של עוגות מורכבות, מיוחדות וטעימות יתקצר בהרבה והטעמים משתדרגים, וכל זה הודות מוצרי הבצק הקפואים שלנו.

איפה עוד בצקים המוכנים לשימוש יכולים לעזור לנו? בחגים בהם אי אפשר לפסוח על קינוח מתוק וטעים, לעיתים הוא גם חייב להיות פרווה. ולנו יש את הבצקים שיתאימו לכל סוגי המשפחות. בנוסף, בחג השבועות בו אנו עורכים ארוחת חג חלבית, כדאי להצטייד בכמה גלילים של בצק עלים ותוכלו להכין מהם מאפים נהדרים, כך שהטעם יהיה מיוחד, עדין ושונה משאר המאפים שהאורחים שלכם מכירים. בארוחות עם שימוש במאפי הבצק הקפואים שלנו לא תאכזבו אף אחד. האורחים יהנו מטעם נפלא, ותחסכו לעצמם שעות נוספות במבטח. 
לשומרים בינכם על הגיזרה או על הבריאות, תוכלו לרכוש בצק עלים עם הרבה פחות שומן, מה שיתרום לבריאותכם ולבריאות משפחתכם. אנו נדאג לכך שהטעם  הבצק יהיה טעים, ופריך ואתם תדאגו למילוי מדהים שיחמם לכולם את הבטן.

לרכישה והזמנת מוצרי מאפה קפואים תוכלו ליצור קשר עם מאפה הצרפתי בטלפון : 03-9530300

לימודי קונדיטוריה

לימודי קונדיטוריה - לאפות כמו השפים הגדולים

אופני אפיית מאפים ולחמים

להלן אופני אפייה מפורטים לכל סוגי המאפים והלחמים שלנו ממוצרי בצק קפואים ולא אפויים

חוזרים לטעם של פעם!

להזמנות ופרטים נוספים