חוזרים לטעם של פעם!

להזמנות ופרטים נוספים

להזמנות:
03-9530300

טיול לצרפת

יש שמגיעים לפריז לענייני עסקים, יש שצמאים לאומנות, ויש בשלנים ואופים שמגיעים במיוחד כדי להציץ במוצרי המזון המעולים שמציעים השווקים בצרפת.

עבור רבים, פריז היא פשוט המקום המדהים ביותר כדי להיות עם מישהו שאוהבים. זהו המקום המתאים ביותר לבילוי ירח הדבש.

גם זוגות שנמצאים יחד כבר זמן רב בוחרים לחגוג את יום הנישואין בפריז. היחסים בין הזוגות פשוט מתלהטים כאן. אתם לא צריכים לחפור עמוק מדי כדי למצוא מספר עצום של סיבות מדוע העיר הזו מספקת רקע נפלא לרומנטיקה, גם אם אתם מטיילים בה במסגרת טיול מאורגן לצרפת.

פריז נקראת "עיר האורות". מקורו של כינוי זה אינו ברור. אולי זה נובע מההוגים והסופרים שחיו כאן בתקופת ההשכלה, כמו וולטייר ורוסו. אחרים טוענים שהשם נוצר בשל העובדה שפריז הייתה אחת הערים הראשונות באירופה שהייתה מוארת במנורות גז. ויש כמה רומנטיקנים שמאמינים שהתשובה הגיעה מלמעלה... יש לכך קשר לאור הרך של צפון אירופה, שעובר מבעד לעננים, משתנה ללא הרף ומשפיע על הנוף.

כל מרכיבי הרומנטיקה קיימים במרכז העיר. ניתן לראות בה שרידים עתיקים וחפצי אומנות שמספרים את סיפורה של פריז מהתקופה הרומית והלאה. אם אתם מטיילים עם קבוצת טיול מאורגן לצרפת בוודאי תשמעו רבות על ההיסטוריה העשירה של העיר.

לבקר באתרים בפריז

במוזיאון De Cluny תוכלו לעבור בין חורבות גאליים-רומיים. בתוך המוזיאון ניצבת אחוזה מימי הביניים, שבה אחד האוספים המפורסמים ביותר של אומנות ימי הביניים בעולם.

אם האימפרסיוניזם שובה את ליבכם, תוכלו לקבל את מבוקשכם במוזיאון d’Orsay, לשעבר תחנת רכבת. תוכלו לבקר גם בקברו של נפוליון או בבית הסוהר Conciergerie, שבו בילתה מארי אנטואנט את ימיה האחרונים לפני שהובלה לגיליוטינה.

לאכול בפריז

אם אתם אוהבים לאכול, בהקשר זה פריז תספק את הרעב שלכם בהתלהבות רבה. חנויות שוקולד, מאפים וקרפים שמוצעים בפארקים, בתי קפה עם מרפסות שבהן תוכלו לשתות קפה – נמצאים בשפע. במידה ואתם טבעונים ואתם בקטע של "לעשות זאת בעצמכם" ולא לקנות משהו מוכן, סדנת אפייה טבעונית היא בדיוק מה שאתם מחפשים.

אפשר תמיד לעצור במאפייה ריחנית ברחוב דה מרטיר, rue des Mrytys, או להתלבש במיטב המחלצות ולסעוד באחת המסעדות שזכתה בכוכב מישלן.

כמובן, שאי אפשר להימנע מקניות בבוטיקים שברחובות ובשדרות שפרושים לאורך העיר מקצה לקצה. בין אם אתם מתפתלים דרך מבוך של סמטאות צרות, או מטיילים לכם באחת השדרות הרחבות שנוצרו על ידי הברון האוסמן, מושל הסיין ב-1800, פריז זועקת כולה "היכנעו לכללי הרומנטיקה!"

לימודי קונדיטוריה

לימודי קונדיטוריה - לאפות כמו השפים הגדולים

אופני אפיית מאפים ולחמים

להלן אופני אפייה מפורטים לכל סוגי המאפים והלחמים שלנו ממוצרי בצק קפואים ולא אפויים

איך בוחרים מאפים מתוקים?

ניתן למצוא סוגים מגוונים של מאפים מתוקים. מתוקים אלה, אינם מקור לפחמימות כי אם לאירועים מיוחדים.

חוזרים לטעם של פעם!

להזמנות ופרטים נוספים