חוזרים לטעם של פעם!

להזמנות ופרטים נוספים

להזמנות:
03-9530300

לימודי קונדיטוריה

לימודי קונדיטוריה - לאפות כמו השפים הגדולים

אפייה הוא תחום המשלב עולמות שונים ומאפשר כמעט לכל חושי הגוף להשתתף בחגיגה, המראות, הריחות והטעמים הרבים אשר צפים במהלך התהליך מושכים אנשים רבים, חובבנים ומקצוענים כאחד. מרכז התחום הוא מזון הנעשה בתנור וחומר מרכזי מאוד הוא הבצק אשר תופס מקום רב במאכלים רבים, תחום האפייה מכסה בעצם את כל קשת הארוחה וניתן להכין בו מנות ראשונות, עיקריות ואחרונות כאשר במסגרת לימודי קונדיטוריה יקבל התלמיד את כל המידע וההדרכה לה הוא זקוק.

לימודי קונדיטוריה – למי זה מיועד?

הקורסים בלימודי קונדיטוריה פתוחים לקהל הרחב וכתוצאה מההיצע הרחב שקיים בשוק כל אדם בין אם חובבן או מקצוען ימצע את הקורס המתאים, כתוצאה מכך תנאי הסף להרשמה אינם גבוהים וכל סטודנט הנרשם מקבל באופן מלא את הדרוש לו על מנת להצליח. בין אם מדובר בכלי עבודה או בידע. סדנאות אפיה נחשבות למקצוע מצוין לבשלן המתחיל שכן ישנו מגוון רחב של מאפים המצוין לאנשים ללא ניסיון של שף.

מה כולל קורס לימודי קונדיטוריה

במסגרת הקורסים השונים יחשפו התלמידים לטכניקות אפייה רבות ממטבחי העולם אשר יעשירו את עולמם הקולינרי ויאפשרו להם לבחור את השיטה המתאימה להם, בין אם מדובר במטבח האיטלקי, צרפתי, אמריקאי או אסיאתי, כל אחד מביא עימו צורות עבודה שונות. במסגרת לימודי קונדיטוריה  ילמדו התלמידים בקורס איך לשלב בצורה נכונה בין המנות שונות בארוחה, איך לעבוד עם חומרי אפייה מורכבים, להכיר סוגי לחמים וכיצד ליצור את שילוב החומרים המתאים, תזמון נכון של עבודת הבישול לצורך הכנת המנה המושלמת ואפילו ילמדו שימוש בכלי עבודה מתקדמים אשר עשויים להעניק להם יתרון בשוק העבודה.

לאחר סיום לימודי קונדיטוריה – בתי ספר רבים מעניקים לתלמידיהם אסמכתא לסיום הקורס בצורת תודה מקצועית אשר מאפשרת להם להתקבל לעבודה באחד מבתי העסק הרבים אשר מעסיקים עובדים בתחום, בין אם מדובר במאפייה או קייטרינג. בנוסף תמיד קיימים קורסים נוספים בלימודי קונדיטוריה המאפשרים להתפתח בתחום ולהרחיב את אופקיך לתחומי אפייה ובישול חדשים כמו סדנאות קינוחים.

לסיכום לימודי קונדיטוריה

תחום האפייה מביא לידי ביטוי רגשות ותחושות שונים של האדם דבר אשר באופן טבעי מושך אליו אנשים רבים, לכל המעוניין להתפתח בתחום ישנן אפשרויות כמעט אין סופיות ובעצם כל שנותר הוא להחליט מה הוא הכיוון שלך ומה הם רצונותיך ולהתאים להם את אחד מהקורסים הרבים בשוק בתחום לימודי קונדיטוריה ואפייה.

אופני אפיית מאפים ולחמים

להלן אופני אפייה מפורטים לכל סוגי המאפים והלחמים שלנו ממוצרי בצק קפואים ולא אפויים

איך בוחרים מאפים מתוקים?

ניתן למצוא סוגים מגוונים של מאפים מתוקים. מתוקים אלה, אינם מקור לפחמימות כי אם לאירועים מיוחדים.

חוזרים לטעם של פעם!

להזמנות ופרטים נוספים