חוזרים לטעם של פעם!

להזמנות ופרטים נוספים

להזמנות:
03-9530300

שילוב נכון של לחם כפרי בתזונה היומית

אם תשאלו את עצמכם כיצד נפתח לכם היום, בטח תאמרו כי הוא מתחיל בהשכמה מהירה של הילדים ויציאה מהירה מהבית בדרך לעבודה. ובדרך מלבד הכנת קערת קורנפלקס לילדים, אתם שכחתם לאכול! מחקרים מראים כי אכילת ארוחת בוקר בכל יום משפרת את הזכרון, מסייעת בפעילות היומית ומעלה את הסוכר בדם. לכן אין זה מפליא שאנשים נוטים להכין לעצמם כריך לדרך שמורכב מלחם, ירקות וממרח תואם. כריך הוא ארוחת בוקר מומלצת במיוחד גם לילדים וגם למבוגרים ואם אתם מחליפים את הלחם השחור או החלה בלחם כפרי התרומה אף כפולה.

חשיבותו של לחם כפרי בתזונה שלכם

בשנים האחרונות גילו עד כמה לחם כפרי עשיר בדגנים ובריא מאוד לגוף האדם. העובדה כי קצב פירוקו בגוף האדם הוא איטי, מסייע בכך שאנחנו שבעים לאורך זמן. בנוסף לחם כפרי שיוצא חם מהתנור הוא פשוט טעים יותר. לחמים כפריים יכולים להיות מגוונים מאוד ולכלול צימוקים, דגנים, גרעינים וגם מכילים חיטה מלאה. הדגש בהכנת הבצק של לחם כפרי הוא שיהיה תמיד רך ולא רטוב או דביק כדי שלא יתייבש בתנור.

חשיבותו של לחם כפרי

שילוב של לחם בארוחה בשרית

אומנם לחם הולך מצויין עם ארוחה חלבית במיוחד אם אנחנו בוחרים מנות קלות הכוללות ירקות וגבינות אז לחם בצד בהחלט משביע ומאפשר להשלים את המנה. חברות קייטרינג חלבי מציעות להזמין לחמים שלמים לצד המנות המוזמנות וגם חנויות המוכרות סלטים מצרפות שתי פרסות לחם בצד.

אך מה קורה שאתם מחליטים לאכול מנה בשרית עשירה עם תוספות? האמת שהנושא הזה נתון לשיקול דעתכם. מצד אחד ארוחה בשרית כוללת שתי תוספות כך שלא בטוח שתצטרכו לחם כי תתמלאו מהמנה העיקרית אך אם אתם מזמינים מרק מהביל וחם במיוחד בעונת החורף תשקלו לצרף פרוסת לחם ממגון סוגי לחמים שהחברה מציעה. לחם ומרק הם מנה מושלמת שגם טעימה וגם מאוד משביעה.

הכנת לחם ביתי

הכנת לחם בבית היא פעולה שדורשת לא מעט עבודה, ניסיון ויכולת עבודה עם סוגי בצקים שונים. בצק דורש זמן הכנה ולישה לא מעטה. לעיתים זמן ההשקעה לא תמיד שווה את הזמן לאנשים עובדים ולכן תוכלו להזמין מאפים מתוקים או לחמים טריים בקונדיטוריה הסמוכה לבית שלכם.

לימודי קונדיטוריה

לימודי קונדיטוריה - לאפות כמו השפים הגדולים

אופני אפיית מאפים ולחמים

להלן אופני אפייה מפורטים לכל סוגי המאפים והלחמים שלנו ממוצרי בצק קפואים ולא אפויים

איך בוחרים מאפים מתוקים?

ניתן למצוא סוגים מגוונים של מאפים מתוקים. מתוקים אלה, אינם מקור לפחמימות כי אם לאירועים מיוחדים.

חוזרים לטעם של פעם!

להזמנות ופרטים נוספים