חוזרים לטעם של פעם!

להזמנות ופרטים נוספים

להזמנות:
03-9530300

מאפים קפואים

מאפים קפואים הינם הדרך האולטימטיבית לעסקים שונים ליצור מגוון של מאפים איכותים וטריים בעלות ובמאמץ מינימלי. המוצרים מגיעים לנקודות המכירה כשהם מוקפאים, ומאפשרת לאפות את המוצרים בפרק זמן קצר ובשמירה על איכות ללא פשרות .  

מוצרי מאפה קפואים של חברת המאפה הצרפתי בע"מ, מיוצרים בתהליך מקצועי ומיוחד השומר על המרקם והארומה של המוצר לאורך זמן. חומרי הגלם נבחרים בקפידה שכן תהליך ההקפאה הנו קריטי לשמירת איכות המוצר לאורך זמן ולא כל חומר גלם מתאים לשיטה זו, גם שרשרת האספקה מהמפעל לנקודות המכירה מחייבת שמירה על הקפאה מבוקרת השומרת על המרקם כדי שהלקוח הסופי יהיה מרוצה.

כשאתם נכנסים לבית מאפה שבו נמכרים מוצרי המאפה הצרפתי, תרגישו מייד בהבדל! תחושו מייד תחושה של אפייה ביתית בניחוח, ובטריות, בצורה והאסתטיקה של המוצר. כל אלו מלמדים על תהליך קפדני של הקפאה מבוקרת, התפחה או הפשרה ששומרת על המרקם, אפייה מקצועית והתוצאה – לקוח שפוגש מוצר "בטעם של פעם"  .

המאפים הקפואים של המאפה הצרפתי - צוות הפיתוח

בחברת המאפה הצרפתי תוכלו לפגוש את צוות המחקר והפיתוח שלנו שעמל ימים כלילות על שיפור הטכנולוגיה, תוך כדי תשומת דגש על החשיבות של שמירת הטבעיות המקורית של הבצק והייחודיות של הטעם והארומה של מוצרי המאפה הצרפתי. כמו כן, אחראי צוות המחקר והפיתוח ליצירת מוצרים חדשים בכל חודש לפי דרישות הלקוחות והצרכנים. לא בכדי פועלת החברה כבר למעלה מ- 20 שנים עם מאות לקוחות מרוצים.

  • מוצרי המאפה הקפואים הינם מוצרי בצק קפואים.

חוזרים לטעם של פעם!

להזמנות ופרטים נוספים